Volkswagen Caddy Cargo i Transporter 6.1 z nagrodą najlepszych vanów 2021 roku!

Volkswagen Caddy Cargo i Transporter 6.1 z nagrodą najlepszych vanów 2021 roku!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Modele niemieckiej marki zostały wyróżnione w plebiscycie wydawnictwa branżowego ETM. Najnowsza generacja Caddy Cargo zajęła pierwsze miejsce wśród aut dostawczych, z kolei Transporter okazał się najlepszych w kategorii samochodów transportowych do 2,8 tony.

Ponad 7600 czytelników niemieckich magazynów branżowych wydawanych przez wydawnictwo ETM wybrało produkowanego wyłącznie w Polsce Nowego Caddy Cargo najlepszym pojazdem kategorii samochód dostawczy. Warto zaznaczyć, że to 22. tytuł dla tego modelu począwszy od pierwszej generacji.

Z drugiej zaś strony, dla Transportera 6.1 to dwunasty taki tytuł łącznie i dziesiąty z rzędu. To znakomita wiadomość dla producenta i klientów niemieckiej marki. Co więcej, to także wyróżnienie dla Polski. W końcu, nowy Volkswagen Caddy produkowany jest wyłącznie w Polsce – w fabryce Volkswagen Poznań.

W sumie, w plebiscycie wzięło udział ponad 250 modeli w 16 kategoriach. Jak można się spodziewać, konkurencja zaciekle walczy o przerwanie monopolu niemieckiej firmy na statuetki i wyróżnienia.

(Fot. materiały prasowe Grupa Volkswagen)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zabezpieczanie towaru na paletach – poradnik dla przedsiębiorców
Zabezpieczanie towaru na paletach – poradnik dla przedsiębiorców
Dowiedz się, jak skutecznie zabezpieczyć towar na paletach. Ten praktyczny przewodnik dostarczy Ci wskazówek do optymalizacji procesu paletyzacji w Twoim biznesie.
Ostatnie wpisy